Volné pozice

ARCHITEKT/PROJEKTANT

Jsme menší rodinná projekční společnost a v rámci rozšiřování našich aktivit hledáme kolegu či kolegyni na pozici architekt/projektant.

Hlavní náplní naší práce jsou projekty rodinných domů, bytových staveb, staveb občanského vybavení i průmyslových staveb, polyfunkčních a sportovních staveb.

Díky tomu je naše práce různorodá a nikdy nespadne do stereotypu. Děláme projekty od studie až pro provedení.

Firma zajišťujeme pro investory kompletní služby od prověření území, inženýrské činnosti, zpracování projektů, povolovací procesy, technický dozor stavebníka až po kolaudaci.

Náplň práce:

  • spolupráce na architektonických studiích
  • tvorba vizualizací a grafických návrhů
  • samostatné vedení stavební části projektu
  • samostatné vedení přiděleného projektu – řízení a koordinace profesí
  • komunikace s investory a úřady
  • tvorba projektové dokumentace všech stupňů ve spolupráci s autorizovaným inženýrem pro pozemní stavby
  • spolupráce s vykonavatelem inženýrské činnosti
  • odpovědnost za technické řešení projektu a za splnění termínů – dílčích, konečných

Nabízíme:

  • kvalifikovaná práce v příjemném mladém kolektivu
  • možnost seberealizace, prostor pro uplatnění vašich znalostí a růstu
  • flexibilní pracovní dobu
  • motivující hodnocení úměrné výkonu
  • stabilní zázemí prosperující společnosti
  • mobilní telefon, počítač
  • příspěvek na stravování, občerstvení (káva, čaj) na pracovišti zdarma
  • týmové akce s přátelským kolektivem
  • nástup možný ihned, ale není nezbytnou podmínkou – rádi na Vás počkáme
  • možnost školení, prémií, sick days a další benefity

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ stavební, obor pozemní stavby nebo architektura
  • samostatnou práci v software Archicad, (Twinmotion)
  • technické znalosti v oboru, znalost odborné terminologie a obecný přehled ve stavebnictví
  • pozitivní přístup a chuť se učit novým věcem
  • znalost práce s MS Office (především MS Excel)
  • ideální pro absolventy oborů architektura/stavitelství

Místo výkonu práce: Pardubice, Jiráskova 2839
Typ pracovního poměru: na plný úvazek
Délka pracovního poměru: na dobu neurčitou

V případě zájmu prosím zašlete životopis, případně portfolio v elektronické podobě na email: info@aprispro.cz